Katrs, kurš cenšas jebkādā veidā uzsākt biznesu internetā, lai nopelnīt ar to naudu, vai to jau veiksmīgi dara, ir „interneta mārketeris”. Lielākoties mēs esam nonākuši līdz tam punktam pašmācības ceļā, reti kuram no mums ir blakus stāvējies dakteris Bobs. Latvijas forumos un blogos ir tik daudz nekvalitatīvas informācijas par darba un peļņas iespējām internetā. Tiek piedāvātas iespējas atbildēt uz meiliem, klikšķināt citu reklāmas, bet beigās saņemt 10$ mēnesī. Vai tas nav smieklīgi?

Mēģināšu sniegt padomus un dažādu darba iespēju aprakstus. Darbs internetā, kurš var gan īstermiņā, gan ilgtermiņā nest tev ļoti labus ienākumus.
Kā no tik ļoti daudziem mārketeriem internetā varam dzirdēt viņi pelna tūkstošiem katru mēnesi „nedarot neko”. Well vismaz no ārzemju autoriem. Interesants fakts, ka Latvijā interneta bizness nav palicis par miljonu biznesu. Viena vienkārša atbilde – DEMAND (pieprasījums).
Mums trūkst to naivo un ar naudu pilnām kabatām klaidojošo interneta lietotāju.

Tik daudzi naudu pelnīt alkstošie iesācēji paķer kaut ko, noreģistrē domeinu, uzmet paragrāfu sakot „pērc šito, pērc to”, reģistrējas visur kur var to izdarīt par brīvu. Tad nekas nesanāk, aizmirst un atgriežas pie sākumpunkta. Tādēļ LV internets ir pilns ar pilnīgu sviestu sakarā ar Peļņu Internetā, SEO (Search Engine Optimization) un Interneta Mārketingu.

Ok, pie lietas.. Lai vienkāršāk, sadalīšu sakāmo pa dažādām internetā peļņu nesošām nišām un sistēmām. Varētu būt, ka šie interneta mārketinga paņēmieni pārklāsies, bet tā nu es sadaliju. Live with it or don’t read..

Finansu piramīdas, tīkla mārketings

Finansu piramīdas, tīkla mārketings jeb MLM (Multi Level Marketing). Jau pietiekami ilgu laiku atpakaļ MLM kļuva par ļoti populāru nodarbošanos.

tikla-marketings-finansu-piramida

tikla-marketings-finansu-piramida

Pirmais cilvēks atrod konkrētā produkta vai pakalpojuma izplatītājus, kamēr pats izplata šo produktu un saņem komisijas maksu. No katra neatkarīgā cilvēka jeb pārstāvja, ko viņš ir piesaistījis tiek iegūta peļņa, no viņu ienākumiem un komisijas utt. Zem katra cilvēka ideālā gadījumā ir vesela Piramīda ar peļņas nesējiem veidojot ienesīgu tīklu. Pēc kāda laika tev pašam nav jādara nekas, tikai jāiekasē naudiņa.

Produkts, kurš parasti tiek izplatīts ir tik aizraujošs un interesants, ka cilvēki uzreiz uzķeras. (par fiziskiem produktiem un off-line finansu piramīdām te gan nerunāšu)
Pieminēt gan gribētos, ir ļoti daudz slikto šinī marketinga piramīdas spēlē, kā arī labo un ļoti labi pelnošo. Sliktos es pieminu tāpēc, ka ir tādi indivīdi, kuri ļoti īsā laikā iesaista maksājošus sekotājus un tad vienkārši pazūd. Daudzi nevainīgi cilvēki ir zaudējuši naudu iesaistoties šaubīgās finansu piramīdu shēmās. (Finansu piramīdas – sliktā puse)

Internetā mārketinga piramīdas (MLM) ir pazīstamas jau kādu laiku, tieši tāpat kā off-line. Runājot par on-line to noteikti ir daudz vienkāršāk realizēt, jo neeksistē teritoriālās robežas, kā arī var piesaistīt daudz lielāku auditoriju, daudz īsākā laika posmā.

Ir pāris labi piemēri ar kuru palīdzību gribētu jums parādīt, kā var nopelnīt internetā ar MLM.
Ticiet man es necenšos nekādā veidā te neko pārdot, jo savādāk būtu ielicis partnera linku tev pat nezinot un ar to nopelnījis miljonu 😉

Veiksmes universitāte

(saite – Success University)
Kāpēc esmu izvelējies šo on-line MLM?

Kā PIEMĒRS. Viens vienīgs iemesls – kvalitāte.

Ja reģistrēsies, iegūsi viss plašākos online kursus sevis pilnveidošanai, gan biznesā, gan attiecībās un galvenais karjerā. Tas ir tavs personīgais ieguvums.
Viennozīmīgi to mēs visi vēlamies un esam gatavi tam ziedot gan laiku, gan finanses.
BET tas jau nav iemesls kāpēc tu gribētu iesaistīties šajā interneta finansu piramīdas programmā. Galvenais iemesls ir – potenciālie ienākumi jeb peļņa. Viss tiešākajā veidā tu vari nopelnīt lielu naudu internetā pārdodot šo MLM programmu.

Esmu tuvu pazīstams ar pāris cilvēkiem, kuri ir veiksmīgi iesaistījušies šinī tīkla mārketinga programmā un katru mēnesi saņem viņiem pienākošos komisijas maksu par katru piesaistīto jaunus lietotāju.

Sīkumos par mlm programmu:

  • Mēneša maksa ir $49.95.
  • Ja tu vari piesaistīt vēl 2 cilvēkus, tad tu vari sākt pelnīt jau pirmajā mēnesī.
  • No tā brīža tu sāksi pelnīt, gan no apakšējiem (tevis piesaistītajiem), gan augšējiem biedriem. Te ir diezgan sarežģīta sistēma, lai izstāstītu vienā teikumā, bet galvenais, ka tu pelni divos virzienos, aptuveni $30 tu saņem par sešiem jauniem biedriem.

Galvenais izvērtēt cik pievilcīgs ir produkts, cik viegli to ir pārdot citiem un cik tu no tā iegūsi?
Uz visiem jautājumiem ir viena atbilde – ļoti viegli, ātri un daudz! 😉

Kā piemēru – aplūko -> Success University

Turpinājums sekos…


Ko gaidīt nākamajos rakstos par darba jeb peļņas iespējām internetā?

  • Partneru programmas un “referāļi”
  • Blogi
  • Dažādu formu un aptauju aizpildīšana par maksu
  • AdSense, TextAds utt.
  • Savu produktu izplatīšana – e-grāmatas, programmas utt.
  • Slavas iegūšana internetā – youtube, online konkursi!