Turpinot jau kādu laiku atpakaļ iesāktā raksta tēmu par darba iespējām internetā un iespējām nopelnīt šoreiz gribēju pastāstīt kā var nopelnīt internetā ar dažādu formu un aptauju aizpildīšanu (paid surveys).

Vai esi jebkad atbildējis uz aptaujām interneta portālos? 90% atbildēs JĀ. Noteikti esi pamanījis ziņu portālos dažādus jautājumus katru dienu, vai vismaz katru otro nedēļu par dažādām tobrīd aktuālām tēmām, vai portāla tēmai atbilstošiem jautājumiem.

Šādi vienkārši jautājumi tev varētu šķist pavisam mazsvarīgi un nenozīmīgi, BET apkopojot sēriju ļoti pareizi izvēlētu jautājumu var sastādīt pietiekoši sarežģītu statistiku par interneta lietotāju uzvedību.

Tieši šā iemesla dēļ ir interneta biznesi vai kompānijas, kuras izmanto internetu kā saskares mēdiju, lai veiktu daudz nopietnāku viņiem interesējoša jautājuma izpēti. Šāda analīze tiek veikta aizpildot dažādas formas un/vai aptaujas.

Dažādas kompānijas ir gatava maksāt no 1USD līdz pat 50USD par vienu šāda „testa” aizpildīšanu.
Izklausās neticami, bet tomēr tā ir patiesība. Tu vari pelnīt sēžot mājās, strādājot internetā un tikai pāris stundas dienā. (vismaz visi „viņi” sniedz tādus solījumus)

Tieši tāpat, kā iepriekšējos rakstos, gribu sniegt tikai piemēru, kur un kādu informāciju par šo tēmu var atrast! Man no tā nekāda labuma!

Iesaku aplūkot šo portālu – www.internetpaidsurveys.com, te autors piedāvā īsus aprakstus un pa valstīm vai reģioniem sagrupētus šos piedāvājumus aizpildīt aptaujas un saņemt atalgojumu par to.
www.internetpaidsurveys.com

Te tev ir iespēja daudz nesērfojot internetā uzzināt par lielāko daļu pieejamajām iespējām nopelnīt naudu internetā ar formu vai aptauju aizpildīšanu. Īss piedāvājuma apraksts, aptuvenās peļņas iespējas, maksājumu politika un tava paša izvēle šķir tevi no finansiālās brīvības kuru tu vienmēr esi vēlējies, meklējot darba iespējas internetā.

Vari aplūkot dažādus starptautisko uzņēmumu piedāvājumus formu un aptauju aizpildīšanai par diezgan apmierinošu samaksu te..

NOTE: Šī pati mājas lapa ir piemērs manām jau agrākā rakstā pieminētajām partneru programmām. Portāla veidotāji raksta īsas atsauces par šīm peļņas iespējām internetā, izvietojot saites, kurās ir veiksmīgi paslēpts partnera kods, lai saņemtu savu komisiju, ja gadījumā tu iegādājies konkrēto produktu.
Lai atsvaidzinātu atmiņu lasi partneru programmas (affiliates).

Turpinājums sekos…

Ko gaidīt nākamajos rakstos par darba jeb peļņas iespējām internetā?

  • AdSense, TextAds utt.
  • Savu produktu izplatīšana – e-grāmatas, programmas utt.
  • Slavas iegūšana internetā – youtube, online konkursi!