Mūsdienās pastāv daudz un dažādi mārketinga pakalpojumi un formas, turklāt tradicionālo mārketingu sāk aizstāt interneta mārketings, kas arī iedalās dažādos veidos. Cilvēki nāk klajā ar aizvien jauniem interneta mārketinga veidiem un iespējām, kā pārdot savus pakalpojumus un produktus. Zemāk ir minētas dažas no šīm iespējām, kas varētu būt noderīgas arī Jūsu biznesa efektivitātes celšanai.
Interneta mārketings

Interneta mārketings ir jebkura mārketinga stratēģija, kas notiek tiešsaistē. To dēvē arī par online mārketingu, jo tas sevī ietver dažādus tirdzniecības veidus, piem., video reklāmas, meklētājprogrammu mārketingu un e-pasta vēstuļu izsūtīšanu. Lai interneta mārketinga kampaņa būtu izdevusies ir nepieciešams pievilcīgs dizains, laba un saistoša reklāma, kā arī konkrēta reklāmas stratēģija.
Affiliate jeb partnermārketings

Affiliate mārketings sevī ietver četras dažādas grupas:
• Tirgotājs ir uzņēmums, kas ražo un pārdod produktu;
• Affiliate persona, kurai ir sava majaslapa vai cits veids, ka tiek reklamētas affiliate tirgotāja produkti vai pakalpojumi;
• Interneta tīkls, kurs nodrošina saikni starp tirgotāju un affiliate personu;
• Pircējs, kas veic pirkumu.

Tādējādi pārdevējs pārdod savu preci vai pakalpojumu caur affiliate pārdevēju, izmaksājot tam konkrētu komisijas maksu par katru pārdoto pakalpojuma vai preces vienību.
E-pasta vēstuļu izsūtīšana

E-pasta mārketings ir veids, kā popularizēt savu uzņēmumu, produktu vai vienkārši uzturēt kontaktu ar esošajiem klientiem izmantojot e-pasta vēstules. Parasti uzņēmums izmanto konkrētu kontaktu grupu, kurā ir cilvēku e-pasti, kas ir pieteikušies, piem., Jūsu jaunumu saņemšanai. Izmantojot šos datus Jūs varat izsūtīt e-pastus saviem klientiem, kas satur interesantus datus, akciju piedāvājumus u.tml.

Latvijas lielākā e-pasta un mobilā mārketinga platforma Mailigen piedāvā Jums veidot savas e-pasta kampaņas. Tāpat, Mailigen sistēmā ietilpst arī citi Jūsu uzņēmuma noderīgi mārketinga pakalpojumi
Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu mārketinga un sociālo mediju kampaņu mērķis ir pārdot kādu produktu vai pakalpojumu, izmantojot dažādos sociālos tīklus. Uzņēmumi var efektīvi izmantot sociālo tīklu vidi sava tēla un zīmola atpazīstamības veicināšanai un kontakta uzturēšanai ar klientiem. Visbiežāk un veiksmīgāk sociālo tīklu mārketingu var veikt, izmantojot tādus pazīstamus sociālos tīklus kā Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube u.c.