Intereneta mārketings vai kā vēl dēvēts online mārketings, Interneta reklāma vai eMārketings ir produktu vai pakalpjumu izplatīšana internetā jeb to mārketēšana. Ja runājam par mājas lapā izvietotu reklāmu (piemēram, baneri vai teksta reklāmu) tad interneta mārketings te ir kā web reklāma vai web mārketings.

Internets kā medijs sniedz unikālas papildus iespējas tradicionālajam mārketingam, viena no kurām ir salīdzinoši zemās izmaksas informācijas izpaltīšanai globālā mērogā. Interneta mārketinga interaktīvā vide, abejādi gan piedāvājot momentānu informācijas izplatīšanu, gan atbildes iespējas no interneta lietotāja puses ir vienreizēja šī mēdija īpašība. 

Interneta mārketings apvieno kreatīvo un tehnisko interneta aspektu, ieskaitot dizainu, izstrādi, reklāmu un pašu produkta vai pakalpojuma pārdošanu. Interneta mārketings nav vienkārši mājas lapas veidošana vai tās popularizēšana, vai banera izvietošana citā mājas lapā. Efektīvs interneta mārketings iekļauj plašu paša uzņēmuma stratēģiju, kas apvienojas ar biznesa virzienu un pārdošanas mērķiem, kā arī ar viņu mājas lapas funkcionalitāti un izskatu. Fokusējoties uz mērķauditoriju jāizvēlas pareizais reklāmas veids, mēdijs, dizains un uzruna.

Interneta mārketings ietver dažādus medija līmeņus katrā lietotāju iesaistīšanās ciklā, to starp web meklētāju mārketings (Search Engine Marketing – SEM), web meklētāju optimizācija (Search Engine Optimization – SEO), baneru reklāmas izvietošana konkrētā mājas lapā vai portālā, e-pasta mārketings un Web 2.0 stratēģijas, vai tā dēvētais sociālais mārketings.