Digitālā mārketinga jomas attīstās ļoti strauji. Jaunie mediji piedāvā neierobežotas mārketinga iespējas. Taču ir diezgan sarežģīti atrast labākos risinājumus un pieņemt lēmumus sfērās, kas attīstās ļoti ātri.
Vai Latvijas uzņēmumi spēj tik līdzi jaunumiem?

Latvijas mediju reklāmas tirgus % sadalījums 2008. gadā

Pašliaik Latvijā interneta reklāmas iespējas un potenciāls tiek novērtēts kā ļoti progresīvas. Latvijas interneta reklāmas izaugsme ir sākusies tikai tagad . Iespējas viennozīmīgi ir. Latvijas uzņēmumi ir spiesti domāt racionālāk, lai gūtu veiksmi tirgū, nepietiek tikai ar vizuālo reklāmu ielās vai uz auto. Tagad esošajā Latvijas ekonomiskajā situācijā uzņēmumu konkurence ir pieaugusi. Izdzīvos tie, kuri spēj tikt līdzi laikam un tehnoloģijām, tie, kuri ir pirmie. Diemžēl, nav vairs 90 gadi, kad veiksmi biznesā varēja iegūt uzdāvinot klientam moīblo telefonu. Tieši tagad ir jāsāk domāt savādāk. Interneta mārketings ir lieliska iespēja būt pirmajam, un gūt panākumus. Katram uzņēmuma solim ir jābūt pārdomātam un konkrētam, vairs nedrīkst “šaut mežā” ir “jāšauj pa kokiem”.
Viennozīmīgi interneta mārketings ir jauna izdevība Latvijas uzņēmumiem. Interneta mārketings dod iespēju stradēģiski darboties gūstot maksimālus panākumus ar minimāliem līdzekļiem. Atbildot uz sākumā uzdoto jautājumu, var teikt, jā, Latvijai ir nepiecišams interneta mārketings.

Interesantas saites.
http://www.theonliner.lv/lv/interneta_reklamas_tirgus_latvija.html
http://lat.best-marketing.com